Наукова доповідь про стратегії та інтелектуальні системи єлектронного навчання в галузях Китайської образної медицини та Чжун Юань цигун на першому міжнародному воркшопі Informatics & Data-Driven Medicine (The 1st International Workshop on Informatics & Data-Driven Medicine (IDDM 2018))

У Львові (Україна) 28-30 листопада 2018 р. був проведений перший міжнародний воркшоп Informatics & Data-Driven Medicine (The 1st International Workshop on Informatics & Data-Driven Medicine (IDDM 2018)).

На цьому заході було представлено наукову доповідь на тему «The Axiomatic-Deductive Strategy of Knowledge Organization in Onto-based e-learning Systems for Chinese Image Medicine», авторів професора Сергія Лупенко, професора Володимира Пасічника, професора Наталі Кунанець, професора Сюй Мінтана та аспіранта Олександри Оробчук.

Доповідь присвячена ​​аксіоматико-дедуктивній стратегії організації знань у системах електронного навчання для китайської образної медицини. Розроблений підхід дає змогу уніфікувати та стандартизувати представлення даних та знань у галузі китайської образної медицини, а також є фундаментом для специфікації знань в сучасних системах штучного інтелекту, зокрема, в інтелектуальних систем електронного навчання. Даний підхід у повній мірі задовольняє вимоги семантичної якості електронних курсів при підготовці імідж-терапевтів та он-лайн навчанні системи Чжун Юань цигун.Основні результати доповіді опубліковано у матеріалах даного міжнародного воркшопу, які будуть проіндексовані у престижних для академічної спільноти наукометричних базах Web of Science та Scopus.

Сертифікати учасників та посилання на інформаційні ресурси організаторів заходу