Вiдбулась 8 міжнародна конференція з китайськой образної медицини (Будапешт)

На данном изображении может находиться: 1 человек

Нам приємно повідомити, що Ассоціація китайскої образної медицини України прийняла активну участь у 8 міжнародній конференції з китайської образної медицини. Вісім представників Ассоціації  були присутні на конференції на чолі з керівниками Ассоціації Дмитром Летягіним та Сергієм Лупенко!

На данном изображении может находиться: 1 человек, толпа и в помещении

Від Асоціації КОМ України було представлено 5 доповідей: Лупенко С., Помазкіна Т., Летягіна О., Наслідник А., Пластун Т., та майстер-клас Летягіна О.

На данном изображении может находиться: 10 человек, люди улыбаются, люди стоят и костюм
Наукова  доповідь проф. С. Лупенко “Міжнародна програма наукових досліджень у  китайскій образній медицині та Чжун Юань цигун на 2017-2023″ зацікавила вчених та фахівців зі сфери питань  вивчення та легалізації методів традиційної китайскої медицини в Угорщині та Европі!

На данном изображении может находиться: 13 человек, люди улыбаются, люди стоятВелика подяка  доповідачам конференції за чудові доповіді, цікаву програму та  комфортну атмосферу заходу!

На данном изображении может находиться: один или несколько человек и толпа

Ми вдячні засновнику метода проф. Сюй Мінтану та організаторам конференції Ассоциації китайскої образної медицини Угорщини за чудову організацію!

На данном изображении может находиться: 13 человек, люди улыбаются

Бажаємо нових досягнень, відкриттів та розвитку!